Jeżeli masz kłopoty z nieuczciwymi najemcami, którzy dostarczają Ci samych zmartwień, kłopotów, narażają na dodatkowe koszty i nie chcą się wyprowadzić zgłoś się do nas. Chętnie zajmiemy się i poprowadzimy Twoją sprawę. Nasza kancelaria odszkodowawcza w ramach swoich działań poza dochodzeniem odszkodowań realizuje również:

  • odzyskiwanie nieruchomości,
  • mediacje lokatorskie,
  • negocjacje z lokatorami,
  • negocjacje eksmisyjne z najemcami.

Mediacje Lokatorskie

odszkodowania rzeszówZapewnimy Wam skuteczną pomoc prawną w negocjacjach i odzyskiwaniu waszej zajętej nieruchomości. nasze działania prowadzimy WYŁĄCZNIE stosując legalne metody zapewniające szybki dostęp do wynajętej nieruchomości właścicielom domów i mieszkań, apartamentów. Prowadzimy sprawy dotyczące negocjacji z najemcami i odzyskiwania wynajętych nieruchomości na terenie całej Polski w szczególności w dużych miastach takich jak Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, Lublin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Wrocław, Opole, Toruń, Bydgoszcz, Białystok, Częstochowa, Kielce, Zielona Góra, Rzeszów, Sandomierz, Płock, Olsztyn, Gniezno, Zamość, Tarnów, Bytom, Bielsko Biała, Przemyśl, Radom, Konin, Grudziądz, Koszalin, Tychy, Kołobrzeg, Rybnik, Legnica, Elbląg, Gorzów Wlkp., Świdnica, Świnoujście, Kalisz, Nowy Sącz, Leszno, Zakopane, Giżycko, Jelenia Góra, Wałbrzych, Kutno, Słupsk.

Nasza kancelaria prawna stosuje w pełni legalne, elastyczne rozwiązania finansowe i prawne. W prowadzonych sprawach działamy bardzo szybko i skutecznie. Jeżeli masz nieuczciwego lokatora lub lokatorów, którzy nie płacą za wynajem, doprowadzają do zadłużenia zgłoś się do nas. Upoważnij nas do załatwienia sprawy za Ciebie. Umocuj nas do działania w Twoim imieniu. W tym celu przygotuj akt własności nieruchomości, umowy najmu z niechcianym lokatorem włącznie z jej wypowiedzeniem. Przeprowadzimy skuteczne mediacje z najemcami nielegalnie zajmującymi Twoją nieruchomość. Doprowadzimy do sytuacji w której, najemca dobrowolnie i bez przymusu opuści wynajmowaną nieruchomość. Wszystkie nasze działania będą prowadzone wyłącznie w zgodzie z literą prawa. Wynegocjujemy z najemcami polubowne opuszczenie wynajmowanego lokalu.

Przeprowadzamy skuteczne negocjacje eksmisyjne nie tylko w dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Gdynia, Szczecin, Toruń, Lublin, Olsztyn, Kielce, Białystok, Rzeszów, Częstochowa, Zielona Góra, Sopot, Bielsko Biała, Gliwice, Zamość, Sosnowiec, Opole, Przemyśl, Gorzów Wlkp., Gniezno, Bytom, Sandomierz, Tarnów, Radom, Kołobrzeg, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Świnoujście, Zakopane, Świdnica, Legnica, Nowy Sącz, Ruda Śląska, Kalisz, Koszalin ale we wszystkich które Was interesują.

Skuteczna próba odebrania lokalu od niepłacącego lokatora, wypowiedzenie umowy na dostawę mediów ponieważ brakuje tytułu prawnego do lokalu?

 

Pomoc w Odzyskiwaniu Nieruchomości

Negocjacje Eksmisyjne z Najemcami


Więcej informacji pod numerem telefonu:

531 999 111

mail: centrum.odszkodowania@gmail.com


DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

ZADBAJ ABY OCHRONĄ TWOICH INTERESÓW ZAJĄŁ SIĘ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW!