REKOMENDACJE

odszkodowania rzeszówDziękuje za uzyskanie dla mnie odszkodowania za korytarz przesyłowy wysokiego napięcia, przebiegający przez moje grunty. Serdecznie polecam kancelarię CENTRUM ODSZKODOWAŃ I WINDYKACJI MACIEJ KOCIK.

Anna P. (woj. podkarpackie)


centrum odszkodowań rzeszówDziękuje za uzyskanie dla mnie kwoty 200 tysięcy złotych wynagrodzenia za ustanowienie służebności przesyłu oraz odszkodowania za bezumowne korzystanie i spadek wartości mojego gruntu. 3 lata próbowałam sama porozumieć się z właścicielem gazociągu przebiegającego przez moją działkę. Niestety bezskutecznie. Dopiero pomoc i działania Centrum Odszkodowań i Windykacji oraz zespołu prawników pana Macieja Kocika przyniósł wymierny efekt. Polecam tę kancelarię wszystkim posiadaczom działek, na których znajdują się urządzenie przesyłowe, a w szczególności gazociągi.

Krystyna W. (woj. małopolskie)


centrum odszkodowań i windykacji rzeszówDziękuje za skuteczną pomoc prawną panu Maciejowi Kocikowi dotyczącą mojej działki. Kancelaria Centrum Odszkodowań i Windykacji uzyskała dla mnie 60 tysięcy złotych za wodociąg i kanalizację przechodzące przez moje grunty. Dodatkowo wynegocjowali dla mnie przebudowę wodociągu dzięki czemu odzyskałem kilka działek budowlanych, wcześniej zajętych przez wodociąg. Przez dwa lata korzystałem z usług miejscowego radcy prawnego. Niestety poniosłem tylko koszt a efekt był żaden. Dopiero kiedy oddałem sprawę kancelarii Centrum Odszkodowań i Windykacji w Rzeszowie sprawa nabrała tempa i zakończył a się sukcesem.
Widać że specjalizują się w tym temacie. Szczerze polecam usługi tej firmy.

Andrzej S. (woj. świętokrzyskie)


centrum odszkodowań i windykacji w rzeszowie Dziękuję za pomoc w budowie mojego domu 🙂 Przez kilka lat próbowałem porozumieć się z firmą telekomunikacyjną w sprawie kabli które wisiały nad moją działką oraz przechodziły pod ziemią w jej poprzek. Niestety bezskutecznie. Firma żądała przebudowy na mój koszt. Dopiero kiedy podjąłem współpracę z kancelarią Centrum Odszkodowań i Windykacji sprawa ruszyła z miejsca. Zdecydowałem się na roszczenie negatoryjne o usunięcie kabli z mojej działki. Po około roku sprawa zakończyła się sukcesem a ja w końcu mogłem przystąpić do budowy domu. Kosztowało mnie to zdecydowanie mniej pieniędzy, czasu i nerwów niż gdybym sam miał prowadzić sprawę lub przebudowę Serdecznie dziękuje za pomoc i polecam tą kancelarię.

Seweryn K. (woj. dolnośląskie)


centrum odszkodowań i windykacji rzeszówWywalczone odszkodowanie za światłowód. W trakcie naszej półrocznej nieobecności okazało się, że na naszej działce został położony światłowód. Postanowiliśmy zająć się tą sprawą. W tym celu spotkaliśmy się z kilkoma osobami zajmującymi się dochodzeniem odszkodowań. Prawnik z Centrum Odszkodowań i Windykacji skutecznie zajął się naszą sprawą. W chwili obecnej jesteśmy na etapie negocjacji z firmą przesyłową i już otrzymaliśmy wynagrodzenie za służebność przesyłu. Pozostaje jeszcze kwestia odszkodowań. Ale tym zajmują się fachowcy.

Agnieszka L. (woj. mazowieckie)


centrum odszkodowań i windykacji rzeszówDziękuje za uzyskanie dla mnie kwoty w wysokości 8000 zł. W wyniku wypadku komunikacyjnego doznałam złamania ręki. Zwróciłam się do ubezpieczyciela sprawcy o wypłatę należnego mi odszkodowania. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty. Wówczas zwróciłam się o pomoc do Centrum Odszkodowań i Windykacji z siedzibą w Rzeszowie. Otrzymałam szybką pomoc prawną. Pan Maciej Kocik wraz ze swoim zespołem kompleksowo zajął się moją sprawą, co dało efekt w postaci wypłacenia mi odszkodowania w wysokość 8000 zł. Dziękuje za skuteczną i profesjonalną pomoc oraz uzyskanie dla mnie wysokiego odszkodowania. Serdecznie polecam tę kancelarię.

Elżbieta I. (woj. podkarpackie)


centrum odszkodowań i windykacji rzeszówJeśli spłacaliście kredyt we frankach CHF na mieszkanie lub budowę domu warto go zweryfikować. My tak zrobiliśmy w Centrum Odszkodowań i Windykacji. Wszystkie dokumenty zostały dostarczone w celu weryfikacji. Prawnicy kancelarii zakwalifikowali sprawę do poprowadzenia w sądzie. Wszystko jest na dobrej drodze. Według wstępnych szacunków uda nam się odzyskać znaczną część nienależnie pobranych opłat z tytułu przeliczenia kursu i opłat bankowych. Jeśli jesteście w podobnej sytuacji jak my nie zastanawiajcie się nad tym dłużej.

Karol W. (woj. małopolskie)