REKOMENDACJE

odszkodowania rzeszówDziękuje za uzyskanie dla mnie odszkodowania za korytarz przesyłowy wysokiego napięcia, przebiegający przez moje grunty. Serdecznie polecam kancelarię CENTRUM ODSZKODOWAŃ I WINDYKACJI MACIEJ KOCIK.

Anna P. (woj. podkarpackie)


odszkodowania rzeszówDziękuje za uzyskanie dla mnie kwoty w wysokości 8000 zł. W wyniku wypadku komunikacyjnego doznałam złamania ręki. Zwróciłam się do ubezpieczyciela sprawcy o wypłatę należnego mi odszkodowania. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty. Wówczas zwróciłam się o pomoc do Centrum Odszkodowań i Windykacji z siedzibą w Rzeszowie. Otrzymałam szybką pomoc prawną. Pan Maciej Kocik wraz ze swoim zespołem kompleksowo zajął się moją sprawą, co dało efekt w postaci wypłacenia mi odszkodowania w wysokość 8000 zł. Dziękuje za skuteczną i profesjonalną pomoc oraz uzyskanie dla mnie wysokiego odszkodowania. Serdecznie polecam tę kancelarię.

Elżbieta I. (woj. podkarpackie)


centrum odszkodowań i windykacji rzeszówDziękuję za uzyskanie dla mnie 47.000 zł odszkodowania za złamanie nogi na śliskiej nawierzchni chodnika. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tak wysokiej kwoty. Kiedy zgłosiłem się do ubezpieczyciela otrzymałem odmowę wypłaty jakiegokolwiek odszkodowania. Ale prawnicy Centrum Odszkodowań i Windykacji wykazali się profesjonalizmem i wysoką skutecznością.
Serdecznie polecam tę Kancelarię.

Piotr K. (woj. podkarpackie)


centrum odszkodowań rzeszówDziękuje za uzyskanie dla mnie kwoty 200 tysięcy złotych wynagrodzenia za ustanowienie służebności przesyłu oraz odszkodowania za bezumowne korzystanie i spadek wartości mojego gruntu. 3 lata próbowałam sama porozumieć się z właścicielem gazociągu przebiegającego przez moją działkę. Niestety bezskutecznie. Dopiero pomoc i działania Centrum Odszkodowań i Windykacji oraz zespołu prawników pana Macieja Kocika przyniósł wymierny efekt. Polecam tę kancelarię wszystkim posiadaczom działek, na których znajdują się urządzenie przesyłowe, a w szczególności gazociągi.

Krystyna W. (woj. małopolskie)


centrum odszkodowań i windykacji rzeszówDziękuje za skuteczną pomoc prawną panu Maciejowi Kocikowi dotyczącą mojej działki. Kancelaria Centrum Odszkodowań i Windykacji uzyskała dla mnie 60 tysięcy złotych za wodociąg i kanalizację przechodzące przez moje grunty. Dodatkowo wynegocjowali dla mnie przebudowę wodociągu dzięki czemu odzyskałem kilka działek budowlanych, wcześniej zajętych przez wodociąg. Przez dwa lata korzystałem z usług miejscowego radcy prawnego. Niestety poniosłem tylko koszt a efekt był żaden. Dopiero kiedy oddałem sprawę kancelarii Centrum Odszkodowań i Windykacji w Rzeszowie sprawa nabrała tempa i zakończył a się sukcesem.
Widać że specjalizują się w tym temacie. Szczerze polecam usługi tej firmy.

Andrzej S. (woj. świętokrzyskie)


centrum odszkodowań i windykacji w rzeszowie Dziękuję za pomoc w budowie mojego domu 🙂 Przez kilka lat próbowałem porozumieć się z firmą telekomunikacyjną w sprawie kabli które wisiały nad moją działką oraz przechodziły pod ziemią w jej poprzek. Niestety bezskutecznie. Firma żądała przebudowy na mój koszt. Dopiero kiedy podjąłem współpracę z kancelarią Centrum Odszkodowań i Windykacji sprawa ruszyła z miejsca. Zdecydowałem się na roszczenie negatoryjne o usunięcie kabli z mojej działki. Po około roku sprawa zakończyła się sukcesem a ja w końcu mogłem przystąpić do budowy domu. Kosztowało mnie to zdecydowanie mniej pieniędzy, czasu i nerwów niż gdybym sam miał prowadzić sprawę lub przebudowę Serdecznie dziękuje za pomoc i polecam tą kancelarię.

Seweryn K. (woj. dolnośląskie)


centrum odszkodowań i windykacji rzeszówWywalczone odszkodowanie za światłowód. W trakcie naszej półrocznej nieobecności okazało się, że na naszej działce został położony światłowód. Postanowiliśmy zająć się tą sprawą. W tym celu spotkaliśmy się z kilkoma osobami zajmującymi się dochodzeniem odszkodowań. Prawnik z Centrum Odszkodowań i Windykacji skutecznie zajął się naszą sprawą. W chwili obecnej jesteśmy na etapie negocjacji z firmą przesyłową i już otrzymaliśmy wynagrodzenie za służebność przesyłu. Pozostaje jeszcze kwestia odszkodowań. Ale tym zajmują się fachowcy.

Agnieszka L. (woj. mazowieckie)


centrum odszkodowań i windykacji rzeszówJeśli spłacaliście kredyt we frankach CHF na mieszkanie lub budowę domu warto go zweryfikować. My tak zrobiliśmy w Centrum Odszkodowań i Windykacji. Wszystkie dokumenty zostały dostarczone w celu weryfikacji. Prawnicy kancelarii zakwalifikowali sprawę do poprowadzenia w sądzie. Wszystko jest na dobrej drodze. Według wstępnych szacunków uda nam się odzyskać znaczną część nienależnie pobranych opłat z tytułu przeliczenia kursu i opłat bankowych. Jeśli jesteście w podobnej sytuacji jak my nie zastanawiajcie się nad tym dłużej.

Karol W. (woj. małopolskie)


odszkodowania za maszt gsm rzeszówDoskonałe podejście do klienta. Żadnych obietnic bez pokrycia i opłat na wstępie. Szybko nie było, ale było warto. Uzyskaliśmy odszkodowanie za postawiony na sąsiedniej działce niechciany maszt GSM. Odpadło nam przepychanie się na pisma z operatorem GSM oraz władzami gminy. Kancelaria Odszkodowawcza zapewniła nam kompleksową obsługę a wynagrodzenie prowizyjne zostało pobrane wg ustalonej umowy dopiero po wypłacie odszkodowania. Cała sprawa zakończyła się pomyślnie i na naszą korzyść! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i szczerze polecamy.

Natalia S. (woj. podkarpackie)