POMOC PRAWNA FRANKOWICZOM

pomoc prawna frankowiczom

BEZPŁATNA ANALIZA SPRAWY – KREDYTU FRANKOWEGO, ZAPISÓW UMOWY, SPŁATY RAT

Masz kłopot z kredytem we frankach szwajcarskich (CHF)? Nie radzisz sobie z jego spłatą? Irytuje Cię to, że po kilkunastu latach spłacania kredytu masz jeszcze więcej do spłacenia kapitału niż jak go zaciągałeś?

Zadzwoń do nas lub przyjdź, a my zajmiemy się Twoją sprawę. Zupełnie za darmo przeanalizujemy dokumenty (umowę i harmonogram spłat kredytu). Jeżeli okaże się, że praktyka stosowana przez Twój bank była nieuczciwa w zakresie stosowania nieuczciwego kursu wymiany waluty lub umowa zawierała niedozwolone klauzule, przedstawimy Ci wstępną wycenę Twoich roszczeń. Sam zadecydujesz czy warto się upomnieć o należne Ci pieniądze.

Uwaga! Czas działa na Twoją niekorzyść. Jeśli nie zareagujesz odpowiednio szybko, może dojść do przedawnienia Twojego roszczenia!

Nasza kancelaria Odszkodowawcza oferuje pomoc prawną dla:

1. osób, które kredyt we frankach już spłaciły, proponując:

  • kompleksową obsługę prawną i bezpłatną analizę sprawy,
  • odszkodowanie za stosowanie niedozwolonych klauzul przez banki i odzyskiwanie nadpłaconych kwot kredytu

2. osób spłacających kredyt frankowy, proponując:

  • kompleksową obsługę prawną i bezpłatna analizę sprawy,
  • przewalutowanie kredytu z franka na złotówki po opłacanym kursie,
  • odszkodowanie za stosowanie niedozwolonych klauzul przez banki i odzyskiwanie nadpłaconych kwot

Pomoc dla Frankowiczów

BEZPŁATNA ANALIZA SPRAWY

Jeżeli spłacałeś lub spłacasz kredyt we frankach szwajcarskich, który został zaciągnięty w jednym z banków:

GetinBank, Millenium, GE Money Bank, BRE, Kredyt Bank, BPH, Fortis Bank, Santander Consumer Bank, Santander Bank Polska, mBank, Reiffeisen, PKO BP, PKO SA Nordea, BOŚ, Deutsche Bank Polska, Lukas Bank, Metrobank, Bank Polska Kasa Opieki, ING Bank Śląski, BNP Paribas Bank Polska, Alior Bank, Bank Handlowy w Warszawie, Idea Bank, Credit Agricole Bank Polska, Bank Polskiej Spółdzielczości, SGB-Bank, Euro Bank, DNB Bank Polska, Bank Pocztowy, Plus Bank, BPI Bank Polskich Inwestycji, Nest Bank, Citybank, Nordea, RCI Banque, Wester Union, mBank Hipoteczny, PKO Bank Hipoteczny, Bank BPH lub innym, zgłoś się do nas.

Pomoc Prawna Frankowiczom – Kancelaria Odszkodowawcza Rzeszów

Kredyty we frankach nie były nigdy kredytami walutowymi. Wszystkie operacje były wykonywane w złotówkach. To kurs franka wobec złotówki stanowił wyznacznik o wysokości zaciągniętego / zaciąganego kredytu. Nie posiadał on wprost zdefiniowanej kwoty kredytu, która tak naprawdę zmieniała się w zależności od bieżącego kursu franka. Dlatego właśnie tak wiele osób – kredytobiorców, pomimo kilku lat spłacania zaciągniętego kredytu, miało i ma nadal do spłacenia znacznie więcej kredytu niż w dniu jego zaciągnięcia!

Jeżeli jesteś zainteresowany nasza kompleksową pomocą prawną?
Chciałbyś uzyskać lepsze warunki spłaty kredytu CHF?
Interesuje Cię czy nie spłacałeś więcej kredytu niż powinieneś?
Nie lubisz być nabijany w butelkę?

Zgłoś się do naszej Kancelarii Centrum Odszkodowań i Windykacji w Rzeszowie.
Zadzwoń  i zgłoś nam sprawę lub umów się na wizytę w naszej Kancelarii Centrum Odszkodowań i Windykacji w Rzeszowie. Nasi specjaliści podpowiedzą co powinieneś dalej zrobić. Pomożemy Ci w odzyskaniu części Twoich spłaconych rat / spłaconego kredytu z tytułu wykonanych nadpłat.

Nasza Kancelaria Odszkodowawcza z Rzeszowa obsługuje klientów w całej Polsce. Do tej pory wspieraliśmy i zapewnialiśmy obsługę prawną dla Frankowiczów z takich miast jak: Warszawa, Katowice, Kraków, Częstochowa, Lublin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Szczecin, Olsztyn, Zamość, Wrocław, Opole, Brzeg, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Rybnik, Rzeszów, Chorzów, Poznań, Bydgoszcz, Zielona Góra, Jelenia Góra.

Pomoc Prawna Osobom z Kredytami we Frankach


Więcej informacji pod numerem telefonu:

531 999 111

mail: centrum.odszkodowania@gmail.com


DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

ZADBAJ ABY OCHRONĄ TWOICH INTERESÓW ZAJĄŁ SIĘ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW!