ODKUP ROSZCZEŃ I ODSZKODOWAŃ Z POLIS OC

Jeżeli masz kłopot z uzyskaniem odszkodowania od sprawcy zdarzenia, a dokładnie od firmy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku napisz do nas lub przyjdź i przedstaw nam swoją sprawę. Jeżeli firma ubezpieczeniowa nie wypłaciła Ci odszkodowania za uszkodzony pojazd lub wypłacone odszkodowanie zostało wypłacone w zaniżonej wysokości co nie pozwala na naprawę uszkodzonego samochodu w wyniku kolizji daj nam znać. Przeglądniemy wycenę rzeczoznawcy majątkowego i podpowiemy co z tym można dalej zrobić!

 

Zaproponujemy Ci poprowadzenie Twojej sprawy lub odkup roszczenia z polisy OC!

 

W sprawach w których przedmiotem jest odszkodowanie z polisy OC oraz dochodzenie odszkodowania za wypadek komunikacyjny prowadzimy sprawy w całym kraju zarówno dla obywateli RP oraz obcokrajowców. Nasza kancelaria odszkodowawcza realizuje wysokie odszkodowania, skuteczne dochodzenie odszkodowań w tym odszkodowania powypadkowe bez względu na miejsce zamieszkania naszego klienta pod warunkiem przekazania do nas kompletu niezbędnych dokumentów.

Nie odkładaj swojej sprawy na później! W tym przypadku czas działa wyłącznie na Twoją niekorzyść! Im szybciej zaczniemy dochodzić roszczeń z polisy OC tym większe szanse na uzyskanie wysokiego odszkodowania, które powinno zostać Ci wypłacone.

 

Odkup Roszczeń z Polisy OC

Odkup Odszkodowań Rzeszów


Więcej informacji pod numerem telefonu:

531 999 111

mail: centrum.odszkodowania@gmail.com


DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

ZADBAJ ABY OCHRONĄ TWOICH INTERESÓW ZAJĄŁ SIĘ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW!