ODSZKODOWANIE ZA KORYTARZE PRZESYŁOWE NA DZIAŁCE

odszkodowanie za korytarze przesyłowe na działceKiedy pani Anna zgłosiła się do naszej Kancelarii z problemem w postaci napowietrznych linii energetycznych wysokiego napięcia oraz wielkiego słupa na swojej działce nie bardzo wierzyła że możemy jej pomóc uzyskać jakiekolwiek odszkodowanie.

Zanim do nas trafiła, konsultowała sprawę z kilkoma różnymi kancelariami i prawnikami. Za każdym razem słyszała odpowiedź że się nie da nic zrobić.

Szczerze mówiąc nie dziwimy się pani Annie, bo kiedy zarówno prawnicy jak i firma przesyłowa twierdzą że się nic nie należy to pewnie mają rację. W końcu w oczach pani Anny byli specjalistami. Jak widać nie koniecznie od spraw służebności przesyłu…

Po zapoznaniu się z nieruchomością pani Anny, przeanalizowaniu dokumentów i dokonaniu stosownych obliczeń przyjęliśmy sprawę do prowadzenia. Nasz zespół oszacował odszkodowanie na kilkanaście tysięcy złotych.

Sprawa trwała około rok i po tym czasie pani Anna dzięki naszej pracy otrzymała odszkodowanie w kwocie ok. 15.000 zł. Mając na uwadze niską wartość działki pani Anny to bardzo dobry wynik. W naszej ocenie właściciele działek o większej wartości mają szanse na wielokrotnie większe odszkodowania.

 

Odszkodowania za Linię Energetyczną na Działce

Odszkodowanie za Słup Energetyczny


Więcej informacji pod numerem telefonu:

531 999 111

mail: centrum.odszkodowania@gmail.com


DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

ZADBAJ ABY OCHRONĄ TWOICH INTERESÓW ZAJĄŁ SIĘ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW!