Odszkodowanie za Wypadek Komunikacyjny

Pan Paweł, mieszkaniec województwa małopolskiego, jadąc samochodem osobowym marki Renault wjechał na skrzyżowanie na zielonym świetle. Niestety jego samochód został staranowany przez kierowcę samochodu marki BMW, który jadąc z nadmierną prędkością wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W wyniku wypadku pan Paweł doznał licznych obrażeń a jego samochód został uszkodzony w sposób wykluczający jakąkolwiek dalszą eksploatację w przyszłości. Pan Paweł trafił do szpitala gdzie przez dwa miesiące był poddawany rekonwalescencji.

W międzyczasie zostało wszczęte postępowania karne przeciwko sprawcy wypadku. Pan Paweł po opuszczeniu szpitala wniósł podanie do ubezpieczyciela sprawcy wypadku o wypłatę stosownego odszkodowania. Ubezpieczyciel odmówił wypłaty twierdząc iż sprawa karna jest jeszcze w toku i nie określono prawomocnie winnego. Jednocześnie kilka dni później ubezpieczyciel zaproponował podpisanie ugody na kwotę 10 tyś zł i zamknięcie sprawy odszkodowania. Pan Paweł nie chciał się zgodzić na taką kwotę a mając na uwadze to, że sprawa karna przybiera dla niego niekorzystny obrót postanowił poprosić o pomoc specjalistów.

Tak trafił do naszej kancelarii Centrum Odszkodowań i Windykacji w Rzeszowie. Po przeanalizowaniu sprawy przyjęliśmy ją do prowadzenia. Pan Paweł otrzymał pełną opiekę prawną zarówno w postępowaniu karnym jak i cywilnym. Sprawa zakończyła się ugodą a pan Paweł otrzymał łącznie ok. 200 tyś zł odszkodowania za poniesiony uszczerbek na zdrowiu oraz za utratę samochodu.

 

Odszkodowania za Wypadki z Polisy Sprawcy

Odszkodowanie za Wypadek Autem


Więcej informacji pod numerem telefonu:

531 999 111

mail: centrum.odszkodowania@gmail.com


DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

ZADBAJ ABY OCHRONĄ TWOICH INTERESÓW ZAJĄŁ SIĘ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW!