Odszkodowanie za Wypadek na Motorze

Pan Marcin, mieszkaniec województwa mazowieckiego, jechał motocyklem w terenie niezabudowanym. Niestety w pewnej chwili kierowca samochodu osobowego włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo na kierowcy motocykla czego skutkiem było zderzenie motocykla z samochodem osobowym. Pan Marcin w wyniku uderzenia przeleciał przez maskę samochodu i wylądował na drodze kilkanaście metrów dalej. Po udzieleniu pierwszej pomocy przez ratowników medycznych trafił do szpitala. Rekonwalescencja trwała rok. Wobec sprawcy zostało podjęte postępowanie karne.

Pan Marcin po wyjściu ze szpitala udał się do ubezpieczyciela sprawcy aby wystąpić o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu oraz motocykl. Niestety biurokracja z jaką się spotkał była ponad jego siły. Zwrócił się o pomoc do Centrum Odszkodowań i Windykacji w Rzeszowie. Po przeanalizowaniu sprawy przyjęliśmy sprawę do prowadzenia. Pan Marcin otrzymał pełną obsługę prawną w zakresie karnym oraz cywilnym. W wyniku naszych działań sprawa karna wobec sprawcy zakończyła się dość szybko wyrokiem, co pozwoliło przystąpić do negocjacji z ubezpieczycielem sprawcy.

Ubezpieczyciel zaproponował ugodę w wysokości 100 tyś zł. Oceniając iż zaproponowana kwota nie jest satysfakcjonująca dla naszego klienta wystąpiliśmy z powództwem cywilnym do sądu wobec ubezpieczyciela sprawcy. Po ok 18 miesiącach sprawa zakończyła się zasądzeniem dla naszego klienta kwoty łącznej 350 tyś zł odszkodowania za poniesiony uszczerbek na zdrowiu, zwrot kosztów leczenia oraz utratę motocykla.

Odszkodowanie za Uszczerbek na Zdrowiu

Odszkodowanie za Wypadek na Motorze


Więcej informacji pod numerem telefonu:

531 999 111

mail: centrum.odszkodowania@gmail.com


DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

ZADBAJ ABY OCHRONĄ TWOICH INTERESÓW ZAJĄŁ SIĘ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW!